Get Adobe Flash player

klubmamuski banner

 

Zakupy w Domu Handlowym Feniks we Wrocławiu

 

logo feniks„Feniks” to jeden z najstarszych domów handlowych we Wrocławiu. Budynek, w którym mieści się „Feniks”, będący jednym z piękniejszych przykładów secesyjnej architektury, zlokalizowany jest w samym sercu miasta, na wrocławskim Rynku. Dzięki dogodnej lokalizacji oraz szerokiej ofercie handlowej, „Feniks” przez lata stał się ulubionym miejscem zakupów mieszkańców Wrocławia a także szerokiego grona tu...rystów.

Dom Handlowego „Feniks” to miejsce zakupów dla całej rodziny. Obecnie na 6 kondygnacjach prezentujemy ofertę handlową spełniającą oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W jednym miejscu nasi  klienci  mogą wybierać spośród szerokiej oferty artykułów spożywczych, artykułów przemysłowych - począwszy od odzieży, obuwia dla Pani i Pana, przez zabawki, odzież i obuwie dla Dziecka, artykuły papiernicze po artykuły gospodarstwa domowego, kosmetyki i chemię gospodarczą.

Oferta stoiska „Świat Dziecka” z pewnością przypadnie do gustu rodzicom i ich pociechom. „Świat Dziecka”  to królestwo zabawek, począwszy od gier, puzzli, zestawów kreatywnych przez zabawki edukacyjne, drewniane  na zabawkach licencyjnych kończąc. Oferta stoiska na 1 piętrze to również modne ubranka dla niemowląt i dzieci, obuwie, odzież okazjonalna min. na okoliczność Chrztu Św., Pierwszej Komunii Św. oraz artykuły papiernicze w bardzo szerokim zakresie.

Dom Handlowy „Feniks”  to również miejsce ,w  którym można zjeść smaczny posiłek w przystępnej cenie oraz skorzystać z szerokiej gamy usług. W Domu Handlowym „Feniks” znajdą Państwo optyka, krawca, zegarmistrza, szewca, fryzjera, dietetyka, punkt ksero, kafejkę internetową, punkt wyrabiania pieczątek i dorabiania kluczy, punkt przyjmowania opłat rachunków, punkt nadawania przesyłek kurierskich, lottomat, punkt doładowań UrbanCard a także wróżkę.

Zapraszamy na zakupy!