Get Adobe Flash player

klubmamuski banner

 

Rowerki.pl - najlepsze rowery dla Twojego dziecka!

 

 

logo rowerkiplwww.Rowerki.pl to importer i dystrybutor rowerków dla dzieci i młodzieży. Oferta sklepu opiera się przede wszystkim na znanych i sprawdzonych producentach tych pojazdów. Decydując się na zakupy w www.rowerki.pl, ma się pewność, że wybierany produkt będzie bezpieczny, solidny i najwyższej jakości. Sklep oferuje duży wybór rowerków biegowych od których zaczyna się przygoda z jazdą, przez rowerki 12-16-calowe aż po rowery 24-calowe.

Na rowerki.pl pewnością znaleźć można odpowiedni rowerek. Zespół rowerki.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy produktów w sklepie były jak najbardziej wyczerpujące i zawierały maksimum potrzebnej informacji. W każdej chwili do dyspozycji rodziców pozostają doświadczeni doradcy, którzy pomogą  dobrać najwłaściwszy pojazd i odpowiedzą na wszelkie pytania związane z zakupami. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

Sklep oferuje szybką i tanią wysyłkę w 24 godziny!

Posiadamy 100% rowerków na magazynie i są dostępne od ręki. Jeżeli na karcie produktu widnieje informacja "WYSYŁKA DZISIAJ !" to znaczy, że ten produkt jest na stanie.

Zamówienia złożone na takie produkty do godz. 13.00 dnia roboczego wysyłane są w tym samym dniu jeżeli tylko:
- płatność będzie za pobraniem,
- lub płatność będzie zrealizowana w trybie online (PayU),
- lub w przypadku wpłaty na konto, jeżeli wpłata będzie do godziny 13-tej.

Zapraszamy na zakupy !
Zespół www.Rowerki.pl