Get Adobe Flash player

klubmamuski banner

Na rodzinne wyprawy górskie - www.sklepgorski.pl

www.SklepGórski.pl oferuje profesionalny sprzęt i odzież wspinaczkową oraz turystystyczną dla osób w każdym wieku. W swojej ofercie posiada wiele znanych marek oraz prowadzi dystrybucje marek Kozi Kidz i Cousin Tresec na terenie Polski. Powstał przy znanym Portalu Górskim (portalgorski.pl), zrzeszającym tysiące osób zainteresowanych tematyką górską, wspinaczkową, sportową i outdoorową.

Jedną z wielu rzeczy, która wyróżnia Portal Górski jest pamiętanie o najmłodszych miłośnikach aktywnego spędzania czasu. Na portalu niejednokrotnie ukazywały się porady dotyczące dzieci w górach. Portal zdecydowanie zachęca do aktywności wraz z dziećmi, dlatego w Sklepie Górskim dostarczany asortyment jest odpowiedni nie tylko dla dorosłych i młodzieży, ale również tych całkiem najmłodszych.

Sklep Górski dzięki współpracy z wieloma znanymi markami może zaoferować szeroką gamę sprzętu i odzieży. Dla młodszych pasjonatów wspinaczki i turystki znaleźć można m.in:
-ubrania techniczne w góry (Kozi Kidz, Hannah),
-uprzęże wspinaczkowe (Ocun, Lhotse),
-buty wspinaczkowe (Rock Pillars),
-dziecięce kaski (Ocun, Rock Helmets),
-plecaki i akcesoria dziecięce (Deuter),
-okulary dla dzieci (Julbo),
-śpiwory dziecięce (Hannah)

Koniecznie warto sprawdzić pełną ofertę na oficjalnej stronie Sklepu Górskiego: www.sklepgorski.pl. Przy wyborze pomogą dokładne opisy produktów lub zaznajomieni z tematyką sprzedawcy. Dostępność artykułów na magazynie jest zawsze jasno określona. W przypadku braku produktu na magazynie, Sklep Górski może sprowadzić towar na zamówienie.

Dwie cechy sklepu, na które szczególnie warto zwrócić uwagę to wyjątkowo konkurencyjne ceny oraz wiele promocji, okazjonalnych i cyklicznych! Twórcy Sklepu Górskiego zachęcają do rejestracji konta na Portalu Górskim oraz polubienia oficjalnego profilu na Facebook’u, aby być na bieżąco z atrakcjami przygotowanymi dla zalogowanych użytkowników.

Zapraszamy: www.sklepgorski.pl