Get Adobe Flash player

klubmamuski banner

Moc pomysłów z www.pomyslowamama.pl

 

Pomysłowa Mama to e-sklep z zabawkami pomysłowymi, kreatywnymi, edukacyjnymi zaprojektowanymi i produkowanymi przez mamę trójki ( prawie czwórki) dzieci, pedagoga i żonę pewnego bardzo kreatywnego amerykańskiego nauczyciela i muzyka.
Nie znajdziecie tutaj zabawek ani pomocy dydaktycznych: tandetnych, chińskich, jednorazowych , głupich, bez polotu, nie kreatywnych - wszystko co robię, rekomenduję swoim nazwiskiem. Mam rzeczy przeze mnie - mamę - stworzone, wyprodukowane, dopieszczone do ostatniego szczegółu lub kupione od ludzi, których darzę całkowitym zaufaniem, których produkty przetestowały moje dzieci pod względem atrakcyjności oraz pomysłowości i ja pod względem estetyki oraz walorów pedagogicznych.
Pomysłowa Mama postała, aby ułatwić naszym pociechom i wychowankom pierwsze lata życia, edukacji, relacji międzyludzkich, aby wprowadzić je łagodnie w świat obowiązków i właściwego zachowania.W chaosie codziennych obowiązków, maluchom trudno czasem się odnaleźć. Aby nieco okiełznać ich nadmiar, warto sięgnąć po sprawdzone przez innych metody. Wiadomo powszechnie, iż dziecko uczy się poprzez zabawę. W ten sposób rozwija swój intelekt. Na żadnym etapie swojego życia człowiek nie jest tak kreatywny, ja w tych pierwszych, najważniejszych latach. Trzeba więc uważać, aby tej kreatywności nie ograniczać, a ją wspierać. I tutaj www.pomyslowamama.pl wychodzi naprzeciw rodzicom i pedagogom. Jako mama, wiem jak trudno czasem wyegzekwować o dziecka odpowiednie zachowanie, zainteresować go  czymś kreatywnym, nauczyć czegoś nowego. Dzięki moim produktom – tym, które wymyśliłam i sprzedaję oraz tym, nad których realizacją pracuję – czas spędzony z dzieckiem będzie przyjemniejszy i radośniejszy dla wszystkich.

Zapraszam serdecznie!

Pomysłowa Mama, www.pomyslowamama.pl