Get Adobe Flash player

klubmamuski banner

SWAP w Alei Bielany we Wrocławiu - wymieniaj się ubrankami

 

Dla wszystkich mam, których pociechy w mgnieniu oka wyrastają z ubrań, szykuje się wyjątkowe wydarzenie.

7 kwietnia w Alei Bielany odbędzie się  bezpłatna akcja SWAP dla mam z małymi dziećmi. W godzinach od 12:00 do 18:00 uczestniczki będą mogły wymieniać się ubrankami dziecięcymi oraz różnymi akcesoriami i zabawkami.

Każda mama  doskonale wie, jak szybko ubrania i akcesoria, takie jak wanienki czy foteliki, pomimo  bardzo dobrego stanu przestają być użyteczne. Rzeczy, które już nie pasują na rosnące pociechy zalegają niepotrzebnie w szafach, a co sezon trzeba kupować kolejne. Zamiast przetrzymywać je w pudełkach z dopiskiem ‘’za małe’’, lepiej przyjść do Alei Bielany i wymienić je na inne!

Akcja SWAP w Alei Bielany trwać będzie od godziny 12:00 do 18:00. Uczestniczki będą mogły przyjść o dowolnej porze, w wyznaczonym przedziale czasowym. Przed przybyciem na wydarzenie wystarczy zrejestrować się drogą mailową. Na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. należy wysłać swoje dane (imię, nazwisko, numer telefonu) oraz deklarowaną liczbę rzeczy. Każda z uczestniczek może przynieść do wymiany ubranka i akcesoria przeznaczone dla dzieci w wieku od 0 – 10 lat (maksymalnie 30 sztuk). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a organizator zapewnia meble do ekspozycji ubrań.

SWAP w Alei Bielany to nie tylko wymiana ubrań ale również doskonała okazja dla uczestniczek na mile spędzone popołudnie i szansa na zawarcie nowych znajomości. Organizatorzy zadbali również o najmłodszych. Wszystkie dzieci, w wieku od 3 do 10 lat, które przyjdą razem z mamami, będą mogły bawić się pod opieką sympatycznych opiekunów w Alei Juniora.

Wszystkie szczegóły dotyczące wydarzenia można znaleźć na stronie www.alejabielany.pl

Dodatkowo w ramach wydarzenia prowadzony jest konkurs, w którym każda mama ma szansę wygrać bon na zakupy w Alei Bielany.  

Skrócone zasady konkursu:
1.    Przyjdź do Alei Bielany na wydarzenie SWAP, w dniu 7.04.2016 r., w godzinach od 12:00 – 18:00, po uprzedniej rejestracji (na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zgłoś swój udział w wydarzeniu, podaj imię, nazwisko, nr telefonu).
2.    Zrób zdjęcie ubranka/ rzeczy, którą udało Ci się ‘’upolować’’ podczas akcji  SWAP .
3.    Zdjęcie z krótkim opisem, dlaczego warto brać udział w podobnych inicjatywach, prześlij  do 10.04.2016 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
4.    2 najbardziej kreatywne zgłoszenia zostaną nagrodzone - każdy zwycięzca otrzyma bon o wartości 100 zł do sklepu TK Maxx w Alei Bielany. Wyniki konkursu ogłosimy 11.04.2016 na www.facebook.com/klubmamuski

 

REGULAMIN
§ 1
POSTANOWIENIA OGÓLNE
1.
Zabawa internetowa jest organizowana pod nazwą „Zabawa z Klubem Mamuśki” i jest zwana dalej „Zabawą".
2.
Organizatorem Zabawy jest HIGHLITE Spółka Jawna, ul. Pomorska 55/2 50-217 Wrocław, NIP 898 221 61 30. Kontakt w razie pytań do wydarzenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (dalej zwane: "Organizatorem").
3.
Zabawa prowadzona jest za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook, przy wykorzystaniu fanpage’a Klubu Mamuśki: https://www.facebook.com/klubmamuski
4.
Zabawa rozpoczyna się w dniu 30.03.2016  r. o godzinie 10:08:00 czasu polskiego i będzie trwać do dnia 10.04.2016 r.  do godziny 23.59:59 czasu polskiego.
5.
Regulamin niniejszy określa zasady i warunki udziału w Zabawie, prawa i obowiązki Organizatora oraz prawa i obowiązki osób biorących udział w Zabawie.
6.
Udział w Zabawie jest dobrowolny i nieodpłatny.
7.
Prawo do udziału w Zabawie przysługuje wyłącznie osobom spełniającym warunki uczestnictwa określone w Regulaminie (dalej „Uczestnicy”).
8.
Przez przystąpienie do Zabawy Uczestnik akceptuje w całości treść Regulaminu i zobowiązuje się do jego przestrzegania, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki udziału w Zabawie.
9.
Regulamin jest dostępny na stronie internetowej pod adresem http://www.klubmamuski.pl/index.php/biuro-prasowe
 
§ 2
WARUNKI I ZASADY UCZESTNICTWA W ZABAWIE
1.
Uczestnikiem Zabawa („Uczestnik”) może być każda osoba, która ma zarejestrowane konto na portalu społecznościowym Facebook.
2.
Zadaniem Uczestników jest przyjście do Alei Bielany na wydarzenie SWAP w dniu 7.04.2016 r., w godzinach od 12:00 – 18:00, po uprzedniej rejestracji (na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu). Następnie zrobienie zdjęcie ubranka/rzeczy, którą udało się Uczestnikowi ‘’upolować’’ podczas akcji  SWAP. Zdjęcie z krótkim opisem, dlaczego warto brać udział w podobnych inicjatywach, Uczestnik musi przesłać do 10.04.2016 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3.
Każdy Uczestnik może wysłać tylko jedną odpowiedź.
4.
Informacja o zwycięzcach zostanie podana na Facebooku https://www.facebook.com/klubmamuski w dniu: 11.04.2016 r., a Klub Mamuśki skontaktuje się z nimi także przy użyciu wiadomości prywatnej przesłanej za pośrednictwem poczty e-mail.

§ 3
NAGRODY
Nagrodzone zostaną 2 osoby z najbardziej kreatywnymi odpowiedziami. Każdy zwycięzca otrzyma bon o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepie TK Maxx w Alei Bielany.
§ 4
DANE OSOBOWE UCZESTNIKÓW ZABAWY
1.
Przystępując do Zabawy i akceptując niniejszy regulamin, Uczestnik akceptuje fakt, iż podane przez niego dane osobowe będą przetwarzane doraźnie przez Organizatora wyłącznie na potrzeby Zabawy (ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133 poz. 833 z późn. zm.).
2.
Dane osobowe Uczestników Zabawy będą przetwarzane zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), wyłącznie doraźnie w związku z Zabawą, po czym zostaną niezwłocznie, w całości i bezpowrotnie, usunięte.
§ 5
POSTANOWIENIA KOŃCOWE
1.
Organizator jest uprawniony do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. Regulamin obowiązuje od czasu opublikowania go na stronie http://www.klubmamuski.pl/index.php/biuro-prasowe
2.
Właściciel portalu społecznościowego Facebook jest całkowicie zwolniony z odpowiedzialności za przebieg wyżej Zabawy pod nazwą: „Zabawa z Klubem Mamuśki”.
3.
Zabawa nie jest w żaden sposób sponsorowana, wspierana, administrowana oraz stowarzyszona z portalem społecznościowym  Facebook.
4.
W sprawach nie przewidzianych w Regulaminie, rozstrzyga Organizator w dobrej wierze, w oparciu o obowiązujące przepisy prawa.
5.
Organizator zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za zdarzenia uniemożliwiające prawidłowe przeprowadzenie Zabawy, których nie był w stanie przewidzieć lub którym nie mógł zapobiec, w szczególności w przypadku siły wyższej.