Get Adobe Flash player

klubmamuski banner

Cebuszka - poduszka do zadań specjalnych

Cebuszka to specjalna poducha w kształcie litery „C”. Samopoczucie mamy oczekującej na narodziny dziecka ma ogromny wpływ na maleństwo. Została przygotowana w trosce o codzienny komfort najważniejszego duetu na świecie, czyli mamy i dziecka. Cebuszka idealnie dopasowuje się do zmieniających się kształtów przyszłej mamy, poprawia codzienną jakość życia, pozwalając na efektywny wypoczynek.

Wyróżnia ją wypełnienie w postaci mikroperły styroopianowej, która daje efekt przesypującego się piasku i sprawia, że poduszka doskonale dopasowuje się do ciała. W przeciwieństwie do poduszek z innym wypełnieniem, Cebuszka nie wywołuje efektu sprężynowania, który zamiast odprężać, męczy stawy i kręgosłup. Mikroperła styropianowa nie szeleści i nie odkształca się trwale. Z każdym razem poduszkę możemy uformować inaczej. Z myślą o różnych potrzebach kobiet zostały stworzone cztery rodzaje Cebuszki: Multi, Mini, Duo i Med. Każda z nich posiada nieco inne właściwości, dlatego wybór powinien być podyktowany indywidualnymi potrzebami i etapie, na jakim znajduje się mama.

Multi – poduszka 3 w 1

Cebuszka Multi łączy kilka funkcji. Dzięki swojemu podłużnemu kształtowi może być używana już w czasie ciąży, np. podczas snu i odpoczynku. Idealnie dopasowuje się do ciała, ułatwia przespanie nocy w zalecanej pozycji na lewym boku. Po narodzinach dziecka sprawdzi się podczas karmienia, zarówno piersią, jak i butelką. Również tata może karmić z Cebuszką. Poduszkę można uformować w gniazdko i ułożyć na nim maluszka, lub wykorzystać ją do zabezpieczenia łóżka, w którym śpi niemowlę. Cebuszka Multi to najbardziej uniwersalna poduszka, w którą warto zaopatrzyć się już na etapie ciąży.

Mini – kompaktowe rozwiązanie

Cebuszka Mini, dzięki swoim niewielkim rozmiarom dobrze sprawdzi się zarówno w domu, jak i poza nim. Dzięki wygodnej torbie można zabrać ją ze sobą do szpitala. Cebuszka Mini służy do karmienia, podobnie, jak inne poduszki Ceba Baby jest wypełniona mikroperłą styropianową.

Duo – dla bliźniąt i nie tylko

Cebuszka Duo to największa poducha marki Ceba Baby. Jej wyjątkowość polega na dwukomorowej strukturze i zastosowaniu dwóch różnych wypełnień. Pierwsza komora, która przeznaczona jest jako poduszka pod głowę, wypełniona została miękką kulką silikonową, stosowaną powszechnie w tego typu tekstyliach. W drugiej – głównej i dłuższej – komorze zastosowano sypką mikroperłę, która nie sprężynuje i swobodnie dopasowuje się do ciała kobiety. Cebuszka Duo przyda się zarówno w okresie ciąży oraz po porodzie – podczas karmienia czy odpoczynku. Ze względu na swoją wielkość bardzo pomocna będzie podczas karmienia bliźniąt, które można wygodnie ułożyć na Cebuszce.

Med – do zadań specjalnych

Ma ona również kształt litery „C” i jest wypełniona jest relaksującą mikroperłą, wykorzystywaną w najwyższej klasy produktach rehabilitacyjnych, dzięki czemu stanowi optymalne podparcie dla całego ciała, zwłaszcza kręgosłupa. Dodatkowo wyposażona została w specjalistyczny, paroprzepuszczalny pokrowiec, który jest odporny na zabrudzenia i łatwo się czyści – w razie konieczności wystarczy przetrzeć go wilgotną szmatką. Bezproblemowa dezynfekcja sprawia, że Cebuszka Med może być wielokrotnie stosowana nie tylko przez osoby indywidualne, ale także w placówkach służby zdrowia. Cebuszka MED będzie niezastąpiona podczas porodu i rehabilitacji, a także i rekonwalescencji dorosłych i dzieci.

Więcej o Cebuszce na www.cebuszka.pl, www.cebababy.pl oraz na www.facebook.com/mamydziecko

Cebuszkę można kupić w sklepie stacjonarnym lub internetowym www.sklep.cebababy.eu/B2B/