Get Adobe Flash player

klubmamuski banner

Diveso Design - królikowe ubrania

 

Czarujemy wnętrza, a nasze projekty przenosimy na odzież dla dzieciaków. Nie kopiujemy pomysłów! Wszystkie projekty - zarówno rymowanki jak i grafiki -  są naszego autorstwa. Dzięki ekologicznemu drukowi przenosimy na papier lub materiał. Uwielbiamy nowoczesne rozwiązania i nietypowe ubrania... A przede wszystkim słuchamy naszych klientów i pomagamy zrealizować ich marzenia!

W ofercie ubranka dla dziewczynek i chłopców, a także elementy dekoracyjne do dziecięcych pokoików.

Naszym topowym produktem jest króliowa bluza z uszami "A kuku". Zapinana na zamek błyskawiczny, ułatwia ubieranie i daje dziecku poczucie komfortu. Idealna odzież na chłodniejsze dni i wieczory. Bluza rozszerzana jest u dołu dla zapewnienia swobodnych ruchów i właściwego układania się odzieży. Z przodu naszyta jest kieszonka z nadrukiem króliczka i jest to element znakomicie komponujący się z uszami na kapturze. Stylowo pasuje do innych ubranek z kolekcji. bluza dziecięca z kapturem i uszami z kolekcji A kuku! uszyta jest z dzianin wysokiej jakości w 82% składających się z bawełny, a w 8% z elastanu. Domieszka elastanu zapewnia optymalną elastyczność dzianiny i zapobiega trwałemu odkształcaniu materiału. Produkt jest zaprojektowany i uszyty w Polsce. Można prać w temperaturze do 40OC.

Bluza dziecięca z uszami jest świetnym prezentem dla dzieci. Ciekawy pomysł dla dziecka aby wyglądało indywidualnie wśród rówieśników. Pomysłowość wykonania bluzy dziecięcej A kuku! pomaga dziecku na rozwijanie kreatywnego myślenia, rozwija wyobraźnię. Dbałość wykonania najdrobniejszych szczegółów sprawi, że bluza dziecięca posłuży na długi czas.

kroliki

Bluza z uszami A kuku! jest ciepła - idealna na chłodniejsze wieczory i dni. Dedykowana do codziennej zabawy w przedszkolu, szkole jak i po godzinach lekcyjnych.  Obszerny kaptur zapewni ochronę w wietrzna pogodę. dzięki jego komfortowym rozmiarom możemy zastosować dodatkowy komin lub szalik, co znakomicie ochroni szyję dziecka przed przewianiem. Bluza ma formę płaszczyka i sięga aż po kolana dziecka. To zapewnia naszym pociechom komfort ruchów i ochronę przed zawianiem pleców.

 

Szczegóły: http://diversodesign.pl/