Get Adobe Flash player

klubmamuski banner

CALMEAN – bezpieczeństwo Twojego dziecka

 

Telefon komórkowy, lokalizator GPS, budzik i zegarek dziecięcy w jednym? Teraz to możliwe!

Produkty linii CALMEAN Child Watch to nowość na polskim rynku, zapewniająca bezpieczeństwo dzieciom i poczucie należytej kontroli jego rodzicom. To przede wszystkim zegarek, który wbudowany ma system GPS, umożliwiający szybkie ustalenie, gdzie aktualnie znajduje się pociecha. To także telefon, który ułatwi stały kontakt z dzieckiem i vice versa: dziecko będzie mogło zadzwonić do opiekuna w jakiejś ważnej dla niego sprawie. Co istotne, to właśnie rodzice ustawiają książkę telefoniczną w urządzeniu i decydują, które numery mogą dzwonić pod wskazany numer. To wreszcie przycisk SOS, który – jednym kliknięciem - wzywa pomoc w niebezpiecznej sytuacji: uruchamia wysyłkę wiadomości tekstowych do dwojga opiekunów i połączenie telefoniczne pod główny kontakt.

calmean 01

Nowoczesny kształt, rozbudowane funkcjonalności, typowo dziecięcy design i przepiękna gama kolorystyczna sprawią, że każde dziecko będzie chętnie korzystało z urządzeń CALMEAN Child Watch.

Wszystkie modele przeznaczone dla dzieci dostępne są na: https://www.calmean.com/pl/produkty/calmean-child-watch-q50-lokalizator-smartwatch-dla-dziecka/, a o nowości produktowe – lokalizatory dla seniorów, a nawet zwierząt – śledzić można na https://www.facebook.com/calmeanchannel/