Get Adobe Flash player

klubmamuski banner

Carpatree - polska marka odzieżowa

Carpatree to polska marka odzieżowa, mająca swoją siedzibę w Bielsku-Białej. Piękne wzory, nowoczesne fasony i nietuzinkowe kolory – tak w kilku słowach można określić jej bogatą ofertę dostępną na: https://carpatree.com/pl To produkty wykonane dla profesjonalistów i amatorów aktywności fizycznej, z dużą dbałością o jakość produktu i jego wykonanie. Nic nie jest w Carpatree dziełem przypadku – nawet nazwa. To akronim słów Carpathian i tree. Marka powstała bowiem u podnóża Karpat, zaś drzewo jest symbolem wzrostu, siły i wytrzymałości – jak produkty i jak ich odbiorcy.

Carpatree to szeroka oferta skierowana zarówno do kobiet, jak i mężczyzn: leginsy, bluzy, T-shirty, stroje kąpielowe, bielizna sportowa, joggery czy bokserki – a wszystko w dynamicznych, energetyzujących kolorach, dodających werwy do codziennych treningów.

W 100% naturalni. W 100% przewidywalni. W 100% uczciwi. To podstawa Carpatree. Zachęcamy, by wartości te zobaczyć na: https://www.facebook.com/carpatree i https://carpatree.com/pl