Get Adobe Flash player

klubmamuski banner

Mniej bałaganu – więcej frajdy! Silikonowe naczynia EZPZ

Marka EZPZ została stworzona w Stanach Zjednoczonych przez Lindsey Laurain, mamę trójki chłopców. EZPZ („easy peasy”) oznacza „bułka z masłem”, co odzwierciedla ideę twórczyni tych innowacyjnych produktów dla dzieci.

EZPZ oferuje:

Happy Mat - podkładkę i trójdzielny głęboki talerz w jednym, stworzona z najbezpieczniejszego silikonu. To pierwszy
i wciąż flagowy projekt marki EZPZ, której motto brzmi: „Mniej bałaganu, więcej frajdy”. Innowacyjna silikonowa podkładka mocno przywiera do stołu czy innej gładkiej powierzchni, na której ją położysz, dzięki czemu małe dziecko nie będzie w stanie jej przesunąć czy zrzucić. Trójdzielny talerz pozwala podzielić posiłek na porcje, co ułatwi malcowi naukę samodzielnego jedzenia, a z czasem także rozpoznawanie kategorii pokarmów. Dodatkowo, zaprojektowany podział ułatwi rodzicowi podanie posiłku złożonego z odpowiedniej ilości warzyw i innych ważnych składników żywieniowych. Radosny wygląd – dwie mniejsze przegródki przypominają kształtem oczy, a większa uśmiech – sprawia, że domowe posiłki będę maluchom pozytywnie się kojarzyć. Nadaje się do serwowania zarówno zimnych, jak i ciepłych potraw.

Mini Mat - mniejszą wersję Happy Mat, pasującą do blatów krzesełek do karmienia.

Happy Bowl - silikonową miseczkę z podkładką 2w1

Talerzyki wykonane są z wyjątkowego silikonu spożywczego, całkowicie bezpiecznego w kontakcie z jedzeniem. Podkładka zabezpiecza stół przed większo ścią bałaganu, robionego przez dziecka podczas jedzenia. EZPZ nie zawierają BPA, PVC, ołowiu czy ftalanów, są hipoalergiczne, antybakteryjne. Łatwo się go czyści już samą ciepłą wodą z mydłem. Można również myć w zmywarce i podgrzewać w mikrofalówce, a także w piekarniku. Są łatwe do przenoszenia i przechowywania - można je układać jeden na drugim. Szczególną zaletą produktów EZPZ jest również to, że będą zawsze wyglądać jak nowe – silikon nie ulega bowiem korozji, nie rysuje się, ani nie przebarwia

Szczegóły: http://ezpz-fun.pl/