Get Adobe Flash player

klubmamuski banner

"Junior" - nowy magazyn parentingowy

Na początku września w Empikach pojawiła się nowa, oryginalna propozycja dla rodziców dzieci w wieku żłobkowym, przedszkolnym i szkolnym. „Twój Junior” to wyjątkowy kwartalnik, stworzony wspólnymi siłami dwóch najbardziej prestiżowych polskich wydawców – Wydawnictwa Lekarskiego PZWL i Wydawnictwa Naukowego PWN.
Atrakcyjna szata graficzna, niebanalny styl i wartościowa merytorycznie treść, poparta autorytetami najbardziej cenionych ekspertów w kraju – „Twojego Juniora” nie można przeoczyć! Polecamy go przede wszystkim tym rodzicom, którzy chcą wiedzieć więcej, nie boją się pytać i dociekać, szukają konstruktywnych rozwiązań codziennych problemów.
Większość artykułów opatrzona jest merytorycznymi komentarzami i wskazówkami ekspertów PWN oraz PZWL, pomagających znaleźć odpowiedzi na najistotniejsze kwestie dotyczące zdrowia, edukacji i wychowania. W „loży eksperckiej” zasiadły też popularne osobistości ze świata mediów, m.in. Maria Rotkiel, Dorota Gardias, Magdalena Kordaszewska, Karolina Malinowska. Dzielą się z nami swoją wiedzą, doświadczeniami i refleksjami dotyczącymi codziennego życia i wychowania dzieci.