klubmamuski banner

„Mamy to aniołowie na praktykach..." - klubowe motto

„Mamy to aniołowie na praktykach”. Jednak czasem i one potrzebują chwili odpoczynku i wytchnienia. I nawet jeśli tatusiowie dzielnie wspierają nas w macierzyństwie, czasem niezbędny jest ktoś kto ma podobny harmonogram dnia i listę obowiązków, czyli druga mama. Dlatego też powstał Klub Mamuśki – klub O mamach i DLA mam.

Do naszego Klubu zapraszamy wszystkie mamuśki i mamuśki-brzuszki, które chcą poznać inne mamy i wspólnie z nami tworzyć społeczność mam:)

W ramach KLUBU organizowane są cykliczne spotkania dla mam (przychodzą same mamy), podczas których poruszamy problemy ważne dla nas: od kwestii zdrowia i urody poprzez pytania o wychowanie, żywienie naszych dzieci na organizacji czasu i realizacji swoich marzeń, również tych zawodowych, skończywszy.

Od stycznia 2012 rozpoczęliśmy także cykl spotkań mama+maluszek, na które zapraszamy mamuśki wraz z pociechami - jest to okazja, aby nie tylko mamusie, ale też i dzieci się poznały.

Klub Mamuśki został założony we Wrocławiu i tu znajduje się centralna Klubu. Obecnie prowadzimy oddziały Klubu na Górnym Śląsku (Gliwice) oraz w Dzierżoniowie, a wkrótce i w innych miastach w Polsce.

Zapraszamy chętne mamy, które chciałby prowadzić oddziały Klubu do kontaktu z nami na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Klub Mamuśki na Facebooku:

Zawsze:
*w poniedziałek - konkurs mamusiowych zagadek z atrakcyjnymi nagrodami,
*w wtorek - rozwiązanie konkursu,
*w czwartek - Poradnikowy zawrót głowy - cenne porady okołodomowe:)
*piątek - cykl: "Znane mamy".
A oprócz tego mnóstwo porad, ciekawych linków, mamusiowo-rodzinnych aktualności i zaproszeń oraz oczywiście najnowsze klubowe wieści:)