fbpx

Słów kilka o nas...

O NAS

Zanim wyjaśnimy, kim jesteśmy i co robimy, przeczytajcie naszą klubową bajkę…

Dawno, dawno temu za górami, za lasami w pięknym zamku na 4 piętrze mieszkała mama Ela, która urodziła Królewicza M., a potem niedługo Księżniczkę M. Została więc mamą przez duże, podwójne „M”.
I nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że mama Ela bardzo potrzebowała drugiej mamy, trzeciej, czwartej i kolejnej też. A po co?

A po to, by POROZMAWIAĆ. Po to, aby się poznać i przegadać najważniejsze na świecie sprawy macierzyńskiej codzienności, która ją pochłaniała, pasjonowała i dawała dużo radości, ale też przynosiła sporo wątpliwości. Po długich poszukiwaniach okazało się, że może spotkać inne mamy, ale tylko podczas zajęć z dziećmi. Brakowało spotkań dla samych mam – bez dzieci, aby właśnie o tych dzieciach, ale nie tylko, tak zupełnie na spokojnie porozmawiać.

I tak się zaczęło. Hasło: KLUB. Dla kogo? DLA MAMUSIEK. Jest więc Klub Mamuśki, działający jako Stowarzyszenie. Na początku była mama Ela. Potem dołączyła mama Ania – już na stałe z ogromnym sercem dla Klubu i codzienną klubową pracą. Potem kolejne i kolejne. Na co dzień spotykamy się, dzwonimy do siebie, wspieramy się i dajemy sobie kopniaka, takiego motywującego – jak trzeba. ?

A najważniejsze, że zawsze możemy na siebie liczyć.

Chcemy być tu z Wami, pisać o nas, o naszych małych i dużych radościach, o naszych troskach, przedstawić Wam czasem historie naszych mam – wyjątkowe, poruszające.

Chcemy też, abyście z nami współtworzyli Klub Mamuśki.

KLUB MAMUŚKI