fbpx

polecamy

Maty Wyszukiwanki

Nasze ha!ha! Maty Wyszukiwanki łączą cechy książki wyszukiwanki oraz planszy do zabawy.

W tej „książce” nie pada ani jedno słowo – choć możesz snuć NIEZLICZONĄ ILOŚĆ OPOWIEŚCI o przygodach stworzonych przez siebie bohaterów i wymyślać „miliony” własnych scenariuszy dla powiązanych ze sobą obrazów. Możesz też zabawić się w detektywa i ćwiczyć  spostrzegawczość: na przykład ile fruwa balonów, kto zgubił cegłówki, skąd się wzięły kozy w Mieście i kto zostawia tajemnicze flagi? A jeśli chcesz poznać więcej podpowiedzi kreatywnego wykorzystania Mat – odwiedź naszego facebook’a. 
www.facebook.com/hahaMatyWyszukiwanki lub znajdź nas na instagramie @hahamatywyszukiwanki

Możesz też na tej „nietypowej książce” wygodnie się położyć i śmiać, i wzruszyć, i przytulić do kogoś, i pozwolić sobie na wszelkie emocje, które mogą przynieść Wam wspólne opowiadania.

A kiedy znudzi Ci się zabawa w wyszukiwanie, ćwiczenie spostrzegawczości, liczenie, nazywanie i uczenie się nowych słów, weź ulubione pluszaki, figurki, samochodziki lub klocki i BAW SIĘ nimi, używając mat, jak planszy z drogami i domami.

ha!ha! Maty Wyszukiwanki możesz zabrać do ogrodu lub parku, bo dzięki wodoodpornemu spodowi izolują Cię od wilgoci.

Ich wykonanie to 100% rękodzieło wymyślone, wydrukowane i uszyte w Polsce z użyciem certyfikowanych materiałów i farb.

Dostępne są ha!ha! Maty Wyszukiwanki: MIASTO oraz GÓRY. Wkrótce pojawią się MORZE i WIEŚ. Zaletą naszych mat jest możliwość łączenia ich w dowolny sposób, dzięki troczkom na rogach.

www.facebook.com/hahaMatyWyszukiwanki