fbpx

Multi Use Bag, czyli woreczki idealne na wakacyjne wyprawy!

Multi Use Bag ze sklepu https://motherhood.pl/ to praktyczne woreczki z mnóstwem zastosowań: na kredki, pieluszki, przekąski, stój sportowy, dokumenty, lekarstwa, a nawet wakacyjne skarby. Dostępne w czterech rozmiarach, a każdy z nich w sześciu innowacyjnych wzorach – naprawdę jest w czym wybierać! Każdy woreczek jest zapinany na suwak, posiada nieprzemakalne wnętrze zabezpieczające jego aktualną zawartość, ma atest do kontaktu z żywnością i można go prać w pralce tyle razy, ile będzie tego potrzebował! Ma także uchwyt do zawieszenia (na wózku czy wieszaku w przedszkolu) i miejsce na wpisanie imienia właściciela (aby uniknąć nieporozumień) lub określenie zawartości (aby ręcznik i kąpielówki trafiły na basen, a baletki na lekcje baletu, nie odwrotnie).

Skład: warstwa zewnętrzna: bawełna 100%, gąbka poliuretanowa 100% warstwa wewnętrzna: bawełna 100%, membrana: poliuretan 100%

Posiada atest PZH nr H-HŻ-6071-42/12/C -bezpieczny w kontakcie z żywnością.

Koniecznie zajrzyjcie na: https://motherhood.pl/kategoria/mon-petit-bleu/ – aktualnie promocja 1+1 za 0,01gr, więc na wakacyjne wyprawy duet idealny!