fbpx

WROCŁAW/ DLA MAMY

 

 

Spóźnione styczniowe spotkanie

Data: 3 lutego, poniedziałek, godz. 19.00-22.00

Miejsce: Przyjaciele i Znajomi, ul. Grunwaldzka 98 (sala na dole, na końcu), Wrocław (naprzeciwko stacji BP)

Temat: Codzienna uważność. Czym jest mindfulness?

Formuła spotkania: wykład i warsztaty

Prowadzący:  Krystyna Boroń-Krupińska

Certyfikowany nauczyciel MBLC i CBLC. Współprowadzi kursy w obrębie proponowanych ścieżek szkoleń w Mindfulness Association Polska. Superwizor Mindfulness Association Polska (certyfikacja Bangor University, UK). Adiunkt w Katedrze Nauk Społecznych i Promocji Zdrowia Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Zainteresowana zagadnieniami dotyczącymi świadomości ciała, holistycznego podejścia do zdrowia, autorka publikacji i badań związanych z wpływem podejścia body-mind na stan zdrowia psychofizycznego. Uczestniczka kursów doskonalących z zakresu pracy z ciałem i rozwoju osobistego (m.in. Technika Alexandra, Metoda Feldenkraisa, Trening autogenny Shultza, Body Mind Centering).

Opis spotkania: Serdecznie zapraszamy na spóźnione styczniowe spotkanie (tak, tak, nas też dopadł TEN wirus), podczas którego porozmawiamy o tym, jak być uważnym i życzliwym na co dzień. Temat podejmujemy na początku nowego roku kiedy to każdy stara się wprowadzić nowe, dobre postanowienia do swojego życia.

Uważność jest sposobem kierowania uwagi bezpośrednio na wszystko, co pojawia się w naszym codziennym życiu z chwili na chwilę. Dzięki temu zwiększamy świadomość funkcjonowania ciała i umysłu, zyskując wewnętrzną równowagę. To bycie zamiast działania. Z postawą życzliwości, akceptacji i wewnętrznego uśmiechu.

Zapraszamy na spotkanie, podczas którego sprawdzimy jak funkcjonuje nasz umysł oraz czy potrafimy być tu i teraz bez oczekiwań i mimo przekonań.

Najbliższe spotkanie to możliwość nie tylko porozmawiania o uważności i życzliwości, ale przede wszystkim sprawdzenie, na ile jesteśmy uważne i życzliwe w kilku prostych i krótkich praktykach.

Zapisy:
https://forms.gle/PEEDZgnmzQtDUVJo9
Kliknij link lub skopiuj go do przeglądarki, uzupełnij i wyślij do nas.

Uwaga: Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY. Liczba miejsc ograniczona. Jeśli z ważnych przyczyn losowych nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, prosimy o jak najszybszą informację, aby umożliwić uczestnictwo kolejnej zainteresowanej mamie z listy rezerwowej.