fbpx

WROCŁAW/ DLA MAMY + DZIECKO

Kwietniowe spotkanie mama+dziecko

Data: 26.04.2022, wtorek, godz. 17.30-20.00

Miejsce: Chubi Boom, aleja Aleksandra Brücknera 32/34, Wrocław,
https://chubi-boom.pl/

Formuła spotkania: dobra zabawa dla mam i dzieci

Wiek dzieci: od 0 do 16 lat

Opis spotkania: Drogie Mamuśki, zapraszamy Was na pierwsze po przerwie spotkanie mama+dziecko  Bardzo za Wami tęsknimy i mamy nadzieję, że nasze dzieciaki też chętnie się zobaczą wszystkie razem i to w wyjątkowym, nowym miejscu na mapie rodzinnego Wrocławia – Chubi Boom
Wrocław  Będziemy biegać, skakać, pływać, czołgać się – słowem dobrze się bawić w tym stylowym i eleganckim centrum rozrywki rodzinnej.

UWAGA! Na spotkanie serdecznie zapraszamy mamy z Ukrainy wraz z dziećmi!
Jeśli znacie takie mamy, koniecznie zaproście je na nasze spotkanie (w formularzu zapisów będzie specjalne miejsce, aby wpisać mamę-koleżankę z Ukrainy). Chcemy, aby to był nasz mamuśkowy polsko-ukraiński czas! Bo przecież bycie mamą jest niezależne od kraju pochodzenia.

ZAPISY: Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz: Kliknij link lub skopiuj go https://forms.gle/SWi1Aci2SLzcstcE9 do przeglądarki, uzupełnij i wyślij do nas.

WAŻNE: Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY. Liczba miejsc ograniczona – o przyjęciu na listę decyduje kolejność zgłoszeń. Jeśli z ważnych przyczyn losowych nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, prosimy o jak najszybszą informację, aby umożliwić uczestnictwo kolejnej zainteresowanej mamie z listy rezerwowej.