fbpx

WROCŁAW/ DLA MAM

Majowe spotkanie dla mam:

Data: 30.05.2019, czwartek, godz. 19.00-22.00

Miejsce: Bistro Giselle, czyli mała, smaczna Francja w sercu Wrocławia! (ul. Szewska 27), https://bistrogiselle.pl/, https://www.facebook.com/giselle.cafe.bistro

Temat: Adopcja bez tajemnic, czyli Dzień WYJĄTKOWEJ Mamy.

Formuła spotkania: panel dyskusyjny z udziałem zaproszonych gości poprowadzi red. Katarzyna Górna-Drzewosz z Radia Wrocław.

Daniela Godlewska-Grucela
Od 11 lat mama zastępcza, od 9 lat również mama adopcyjna. Z wykształcenia i zamiłowania pedagog. Obecnie wychowuje pięcioro dzieci.

Olga Czajka
Pracuje jako psycholog w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Świdnicy, w Zespole ds.Rodzinnej Pieczy Zastępczej, a także jako psycholog i interwent kryzysowy w Ośrodku Interwencji Kryzysowej. Mama 7-letniego Janka, autorka bloga: https://www.instagram.com/strefa_emocji, https://www.facebook.com/Strefa-Emocji-286264345424584/, w którym dzieli się zamiłowaniem do psychologii dzieci i młodzieży.

Agnieszka Suska
Z wykształcenia i zamiłowania pedagog. Przez ponad 6 lat była dyrektorem jednego z podwrocławskich domów dziecka, aktualnie pracuje jako nauczyciel w szkole podstawowej. 

Agnieszka Kilian-Matuszak
Mama 11-letniej Jaśminki, aniołkowa mama Hani, Jagódki i Anastazji oraz niedoszła mama adopcyjna Błażejka. Ukończyła psychologię społeczną, psychosocjologię: interwencję kryzysową, aktualnie studiuje psychologię kliniczną, którą planuje zakończyć specjalizacją kliniczną. Przygotowuje się do rozpoczęcia studiów na Wyższej Szkole Psychoterapii w nurcie CBT. Pracuje terapeutycznie z opiekunami medycznymi cierpiących na choroby neurodegeneracyjne seniorów oraz wspiera osoby chore onkologicznie.

Opis spotkania: Pretekstem do majowego spotkania będzie Dzień Matki. Dzień Wyjątkowej Matki, czyli tej, która – choć nie urodziła – kocha najmocniej na świecie. Porozmawiamy bowiem z mamami adopcyjnymi o ich codzienności, o smutkach i radościach, a także drodze, jaką przebyły, by tulić w ramionach upragnione maleństwo. Nie zabraknie również przedstawicielki domu dziecka i rodzinnego domu dziecka, z którymi zastanowimy się nad rolą kadry w placówce opiekuńczo-wychowawczej. Emocji nie zabraknie – tego jesteśmy pewne!

Zapisy: Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz: https://drive.google.com/open?id=13O0G72r0VXGuaciZb_ga9IB16dnjNE1hRODQELe0wXc
Kliknij link lub skopiuj go do przeglądarki, uzupełnij i wyślij do nas.

Uwaga: Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY. Liczba miejsc ograniczona. Jeśli z ważnych przyczyn losowych nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, prosimy o jak najszybszą informację, aby umożliwić uczestnictwo kolejnej zainteresowanej mamie z listy rezerwowej.