fbpx

WROCŁAW/ DLA MAMY + DZIECKO

Data: 28.02.2019, 19.00 – 22.00

Miejsce: Hotel Brochów, ul. Centralna 32, 52-114 Wrocław

Temat: O stresie i depresji słów kilka

Opis spotkania: 

Zapraszamy na spotkanie poświęcone temu, jak radzić sobie ze stresem oraz jak wspierać nasze dzieci, aby stres nie był dla nich destrukcyjny. Poruszymy też kwestię depresji, która niestety coraz częściej dotyka najmłodszych.

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz: https://drive.google.com/open?id=1ibBUqtanbMfPtA5BPa12Y9TQgdjHM7qZHdluXQCSLaY

Prowadzący:
Aleksandra Orzechowska, pedagog, psychoterapeuta systemowy w trakcie certyfikacji, doradca życia rodzinnego, trener Empowerment College (współpraca z Fundacją PIOD), asystent rodziny. Moja specjalność to praca z rodzinami w kryzysie oraz działania na rzecz wzmocnienia osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. Jestem również szczęśliwą żoną i mamą trójki wspaniałych dzieci. Moją pasją jest rodzina oraz rękodzieło.

Renata Zych, absolwentka psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim (specjalizacja: psychologia kliniczna człowiek dorosłego) oraz 3-letniej Szkoły Psychoterapii w nurcie Gestalt (Ośrodek Edukacji Psychologicznej we Wrocławiu), Studium Psychoterapii Dzieci i Młodzieży (Wrocławski Instytut Psychoterapii) oraz liczne szkolenia z zakresu diagnozy klinicznej i psychoterapii. Odbyłam staż w Zakładzie Psychoterapii i Chorób Psychosomatycznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Obecnie jestem w trakcie 4-letniego akredytowanego kursu psychoterapii we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam pracująć m.in. w placówkach oświatowych (przedszkola, szkoły, poradnie psychologiczno-pedagogiczne) oraz Poradniach Rodzinnych. Psychoterapią osób dorosłych oraz dzieci i młodzieży zajmuje się od ponad 10 lat. Pracuję w podejściu integratywnym łącząc terapię ericksonowską, systemową i Gestalt. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Prywatnie jestem żoną i mamą. Lubię czytać książki, jeździć na rowerze i piec ciasta.