fbpx

WROCŁAW/ DLA MAM

Październikowe spotkanie dla mam:

Temat: Uważność rodzicielska w rozwoju dziecka

Data: 24.10.2019, czwartek, godz. 19.00-22.00

Miejsce: NALANDA, plac Kościuszki 12, 50-529 Wrocław, https://www.facebook.com/Nalandia/

Formuła spotkania: prelekcja, rozmowy, dyskusja

Ekspert: Katarzyna Gnatek, pedagog rodzinny, terapeuta pedagogiczny, dietetyk, logopeda kliniczny. Pracuje w przedszkolu i szkole podstawowej. Diagnozuje od kilkunastu lat.
Swoim doświadczeniem podzieli się też Joanna Penar, mama dziecka z zespołem Aspergera.

Opis spotkania: Tematem październikowego spotkania będą zaburzenia rozwojowe dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Zespół Aspergera, zaburzenia integracji sensorycznej, koncentracji, uwagi, ADHD, autyzm itd. – jak je wychwycić u dziecka, kiedy reagować i w jaki sposób, jak pracować z dzieckiem dotkniętym tego typu zaburzeniami, jak nietypowe zachowania tłumaczyć jego rówieśnikom? O tym wszystkim będziemy rozmawiać na spotkaniu, a swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się zaproszeni eksperci.

Zapisy: Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz:  https://drive.google.com/open?id=13O0G72r0VXGuaciZb_ga9IB16dnjNE1hRODQELe0wXc Kliknij link lub skopiuj go do przeglądarki, uzupełnij i wyślij do nas.

Uwaga: Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY. Liczba miejsc ograniczona. Jeśli z ważnych przyczyn losowych nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, prosimy o jak najszybszą informację, aby umożliwić uczestnictwo kolejnej zainteresowanej mamie z listy rezerwowej.