fbpx

GLIWICE/ DLA MAM

Data: 26.03.2019, wtorek, godz. 18.00-20.00

Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury w Gliwicach, ul. Barlickiego sala teatralna

Temat: Wiosenne przesilenie – masz prawo czasem mieć dość

Formuła spotkania: warsztat

W ramach spotkań Klubu Mamuśki w Gliwicach zapraszamy na warsztaty rozwojowo – wspierające „Wiosenne przesilenie – masz prawo czasem mieć dość”.

Macierzyństwo to prawdopodobnie jedna z fajniejszych rzeczy jakie
przydarzyły Ci się w życiu. Te wszystkie chwile wzruszeń, radości,
dumy i zachwytu… Tylko czemu czasami to takie trudne, frustrujące i wyczerpujące? Czy tylko Tobie nie zawsze wychodzi bycie „idealną” mamą? Czy tylko Ty masz tak, że po całym dniu z dzieckiem/dziećmi często masz ochotę odgryźć sobie głowę? Czy rzeczywiście masz prawo mieć czasami dość? A jeśli tak, to co wtedy?

Chcemy zaproponować Wam spotkanie warsztatowe poświęcone poszukiwaniom odpowiedzi na te i inne pytania pojawiające się w naszych głowach. Będziemy przyglądać się sobie, jako kobietom (i jednemu mężczyźnie 😉 ) w nowej roli — roli matki (i jednego ojca), której uczymy się całkiem krótko, bo od momentu pojawienia się w naszym życiu zupełnie Nowego Małego Człowieka.

Cele warsztatu:
» wzajemne wsparcie,
» nazwanie swoich indywidualnych potrzeb na „tu i teraz”,
» określenie sposobów ich zaspokojenia i możliwości zadbania o
siebie.

Podczas spotkania gwarantujemy:
» spokój,
» akceptację dla Ciebie, Twoich myśli i emocji,
» relaks i odpoczynek w gronie kobiet w podobnej sytuacji.

Ze względu na charakter spotkania zalecamy swobodny, niekrępujący strój.

PROWADZĄCY:
Pracownia pedagogiki Centrum Kreatywnej Edukacji DRAO , to projekt dwójki pedagogów i trenerów rozwoju osobistego Dagmary Sumy i Marcina Drzazgi, którzy od ponad pięciu lat wspólnie realizują autorskie projekty edukacyjno-rozwojowe w szkołach i innych instytucjach na terenie całego kraju, a w samych Gliwicach oferują także konsultacje indywidualne w formie „Spacerów po wychowaniu”.

Dagmara Suma – pedagog i trenerka rozwoju osobistego. Absolwentka Studium Reintegracji Społecznej Polskiego Towarzystwa Psychoprofilaktycznego. Od lat pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi na terenie całej Polski. Prywatnie żona jednego męża, matka dwóch synów, współwłaścicielka dwóch kotów.

Marcin Drzazga – pedagog, trener warsztatu psychoedukacyjnego, reżyser teatru dzieci i młodzieży PWST we Wrocławiu, wykładowca akademicki (Śląski Uniwersytet Medyczny). Współautor programów
profilaktycznych rekomendowanych przez PARPĘ i ORE. Prywatnie mąż jednej żony, tata córki i syna, współwłaściciel dwóch psów.

Oboje wierzą w wartość i moc prawdziwych, głębokich relacji opartych na szacunku i zaufaniu. W pracy czerpią z założeń
psychologii humanistycznej i arteterapii (improwizacja teatralna, drama).

Więcej informacji o DRAO można znaleźć na ich profilu FB: https://www.facebook.com/ckedrao/

ZGŁOSZENIA:
Tylko i wyłącznie mailowo wysłane na adres slask@klubmamuski.pl, w tytule marzec, w treści imię i nazwisko uczestniczki.