fbpx
Kobiety i perfumy, czyli duet doskonały!

Kobiety i perfumy, czyli duet doskonały!

Data: 13.03.2023, poniedziałek, godz. 19.00-22.00

Miejsce: AULA. Italiani in cucina.
https://aulawroclaw.pl/ ul. Sudecka 96 lok 21, Wrocław
https://www.facebook.com/aulawroc/ https://www.instagram.com/aula_wroclaw/

Prowadzący: Karol Jaśkowiak, czyli Pan Perfumiarz!
Niezależny perfumiarz oraz ekspert w dziedzinie surowców zapachowych, właściciel sklepu perfumiarz.com
Więcej informacji dostępnych jest na: https://tiny.pl/wnrgm

Opis:  Christian Dior powiedział, że „Perfumy kobiety mówią o niej więcej niż jej charakter pisma”, dlatego tegoroczny Dzień Kobiet świętować będziemy z perfumami w roli głównej!

Przez świat zapachów przeprowadzi nas pan Karol Jaśkowiak, który pokaże substancje wykorzystywane do tworzenia zapachów i opowie krok po kroku o tym, jak wygląda profesjonalny proces kreowania perfum. Trochę teorii, trochę praktyki i mnóstwo ciekawostek ze świata zapachów, których – jesteśmy przekonane – w żadnej drogerii nie usłyszycie!

Formuła spotkania: pachnący wykład połączony z warsztatami i możliwością zadania pytań

Zapisy: zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz: https://forms.gle/CnDrBYCy38waTAdV8
Kliknij w link lub skopiuj link do przeglądarki i uzupełnij.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale prosimy o odpowiedzialność i przemyślane zapisy.
Liczba miejsc na spotkaniu jest ograniczona – o przyjęciu na listę decyduje kolejność zgłoszeń!

Interaktywny plac zabaw, czyli mamuśki w PIXEL XL

Interaktywny plac zabaw, czyli mamuśki w PIXEL XL

Data: 24.01.2023, wtorek, godz. 19.00-21.00
(spotykamy się przed wejściem o godz. 18.55 – prosimy o punktualność, nie możemy czekać)

Miejsce: PIXEL XL, ul. Świdnicka 12, 50-068 Wrocław

Pixel XL to nowe miejsce na wrocławskiej mapie rozrywki. Interaktywne maty stworzone z kafli, które są polami do gry sprawią, że przeżyjecie doskonałe chwile w gronie przyjaciół lub z całą rodziną, bowiem w zabawie mogą brać udział już 4-latki! Autorski projekt, nowoczesny lokal o powierzchni 300 m2 i emocjonująca rywalizacja, czyli gwarancja niezapomnianych wrażeń. Więcej informacji dostępnych jest na: https://pixel-xl.com/, https://www.facebook.com/pixelxlpoland

Formuła spotkania: zabawa na interaktywnym placu zabaw

Opis:  Pixel XL to zabawa inna niż wszystkie! A jak zabawa, to najlepiej z Klubem Mamuśki! Na styczniowe spotkanie zapraszamy Was do nowego miejsca na mapie Wrocławia, gdzie będziecie miały okazję doświadczyć analogowej rozrywki na cyfrowym poziomie. To doskonała propozycja dla każdego fana gier zręcznościowych, logicznych i planszowych, a wiemy, że takich w naszym klubie nie brakuje. Będzie więc duuuuuuży plac zabaw – tym razem tylko dla nas, dzieci i ich foremki zostają w domu 😊 – oraz mamusiowa integracja przy filiżance kawy lub herbaty.

UWAGA: sugerujemy wygodny ubiór, gramy w obuwiu zmiennym lub w skarpetkach antypoślizgowych (jeśli ktoś nie dysponuje, można kupić za 10 zł). Na miejscu dostępny jest bar, a w nim kawa, herbata, napoje bezalkoholowe oraz popcorn i nachosy. Jak zawsze za napoje/przekąski każda mama płaci we własnym zakresie.

Zapisy: Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz: https://forms.gle/vgZ4ZWixfr2esyxR8

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale prosimy o odpowiedzialność i przemyślane zapisy.
Liczba miejsc na spotkaniu jest ograniczona – o przyjęciu na listę decyduje kolejność zgłoszeń. Doceniajmy życzliwość naszych Partnerów, którzy przekazują bezpłatne bilety. Dlatego jeśli z ważnych przyczyn losowych nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, prosimy o jak najszybszą informację, aby umożliwić uczestnictwo kolejnej zainteresowanej mamie z listy rezerwowej.

Kwietniowe spotkanie mama+dziecko Chubi Boom

Kwietniowe spotkanie mama+dziecko Chubi Boom

WROCŁAW/ DLA MAMY + DZIECKO

Kwietniowe spotkanie mama+dziecko

Data: 26.04.2022, wtorek, godz. 17.30-20.00

Miejsce: Chubi Boom, aleja Aleksandra Brücknera 32/34, Wrocław,
https://chubi-boom.pl/

Formuła spotkania: dobra zabawa dla mam i dzieci

Wiek dzieci: od 0 do 16 lat

Opis spotkania: Drogie Mamuśki, zapraszamy Was na pierwsze po przerwie spotkanie mama+dziecko  Bardzo za Wami tęsknimy i mamy nadzieję, że nasze dzieciaki też chętnie się zobaczą wszystkie razem i to w wyjątkowym, nowym miejscu na mapie rodzinnego Wrocławia – Chubi Boom
Wrocław  Będziemy biegać, skakać, pływać, czołgać się – słowem dobrze się bawić w tym stylowym i eleganckim centrum rozrywki rodzinnej.

UWAGA! Na spotkanie serdecznie zapraszamy mamy z Ukrainy wraz z dziećmi!
Jeśli znacie takie mamy, koniecznie zaproście je na nasze spotkanie (w formularzu zapisów będzie specjalne miejsce, aby wpisać mamę-koleżankę z Ukrainy). Chcemy, aby to był nasz mamuśkowy polsko-ukraiński czas! Bo przecież bycie mamą jest niezależne od kraju pochodzenia.

ZAPISY: Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz: Kliknij link lub skopiuj go https://forms.gle/SWi1Aci2SLzcstcE9 do przeglądarki, uzupełnij i wyślij do nas.

WAŻNE: Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY. Liczba miejsc ograniczona – o przyjęciu na listę decyduje kolejność zgłoszeń. Jeśli z ważnych przyczyn losowych nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, prosimy o jak najszybszą informację, aby umożliwić uczestnictwo kolejnej zainteresowanej mamie z listy rezerwowej.

ODWOŁANE! Bawimy się w Bobolandii/8.03.2020

ODWOŁANE! Bawimy się w Bobolandii/8.03.2020

WROCŁAW/ DLA MAMY + DZIECKO

UWAGA! SPOTKANIE ZE WZGLĘDU NA ZAGROŻENIE KORONAWIRUSEM ZOSTAJE ODWOŁANE!

Data: 08.03.2020, godz. 10-12.00, niedziela

Temat: Bawimy się w Bobolandii

Opis spotkania: W Dniu Kobiet mamuśki wraz z dziećmi bawić się będą w Bobolandii, która od lutego gości w nowym miejscu – przy ul. Opolskiej. Park rozrywki rodzinnej Bobolandia to największy tego typu obiekt w Polsce.  To ponad 3000 m2 do gier i zabaw. Odwiedzimy m.in. małpi gaj, ogródek z zabawkami, spróbujemy zjeżdżalni wulkanu, poskaczemy na trampolinie pięciopolowej, czyli dobra zabawa gwarantowana!

Formuła spotkania: dobra zabawa mam i dzieci

Miejsce: Bobolandia, uwaga nowy adres: Opolska 188, Wrocław
https://bobolandia.com.pl/

Uwaga: Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY. Liczba miejsc ograniczona. Jeśli z ważnych przyczyn losowych nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, prosimy o jak najszybszą informację, aby umożliwić uczestnictwo kolejnej zainteresowanej mamie z listy rezerwowej.

 

 

Klub Mamuśki w świecie tkanin /27.02.2020

Klub Mamuśki w świecie tkanin /27.02.2020

WROCŁAW/ DLA MAM

Data: 27.02.2020, czwartek, godz. 19.00-22.00

Miejsce:
Cafe Równik
ul. Jedności Narodowej 47 we Wrocławiu
https://www.facebook.com/caferownik

Temat: Klub Mamuśki w świecie tkanin

Tym razem zabierzemy Was w fascynującą podróż do krainy tekstyliów domowych. Dowiemy się, jak prać pościel, jak prasować obrusy, dlaczego wietrzyć kołdrę na mrozie, czemu ręcznik powinien wylądować w pralce od razu po zakupach (i wcale nie chodzi o chemię poprodukcyjną), czym się różni bawełna od satyny, jak wybrać narzutę do sypialni oraz czego w składzie pościeli być nie powinno. Ogromna dawka wiedzy o tajnikach włókiennictwa, o splotach, kanwach, merceryzacji i sanforyzacji materiału. Praktyczne porady i triki, dzięki którym nawet przebieranie kołdry 200×220 stanie się przyjemnością 😊

Partnerem spotkania jest GRENO https://greno.pl/ – polski producent najwyższej jakości ręczników, pościeli, szlafroków czy koców. Lider w branży tekstyliów domowych z niespełna 30-letnim doświadczeniem na rynku, cenionym za nietuzinkowy design i doskonałą jakość. Więcej informacji na: https://www.instagram.com/greno.pl/ oraz https://www.facebook.com/grenopl/

Ekspert: Renata Potocka. Choć ukończyła wrocławski AWF i uzależniona jest od sportów: narty, bieganie, rolki czy żużel, to właśnie branży tekstylnej oddała swoje serce. Z Greno związana jest ponad 10 lat: szkoli pracowników z zakresu włókiennictwa i visual merchandisingu. To skarbnica wiedzy praktycznej: o splotach bawełny, właściwościach tkanin pościelowych i sposobach pielęgnacji prześcieradeł wie dosłownie wszystko, a dzięki zdolnościom manualnym, z ręczników potrafi wyczarować nietuzinkowe formy upominkowe. Prywatnie mama dwóch młodych mężczyzn, niepoprawna optymistka. Tka nie tylko nici, ale z pasją tka także słowa na: https://greno.pl/blog-2/

Zapisy: Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz:
https://drive.google.com/open?id=1JYvz9Nvmn98pDXOnNAbMB_hythir-PQ7Qpazf-9YTJw
Kliknij link lub skopiuj go do przeglądarki, uzupełnij i wyślij do nas.