fbpx

Klub Mamuśki online, czyli wyjątkowe spotkania dla mam w wyjątkowym czasie oraz niespodzianki, które zostaną dostarczone bezpośrednio do ich domów!

 

Większość mam od początku marca nie tylko zdalnie pracuje, realizuje codzienne obowiązki domowe, ale także przejęła rolę nauczyciela, wykładowcy i ….przyjaciela ze szkolnej ławki, spędzając z dziećmi 24 godziny na dobę. Jesteśmy tym stanem mocno zmęczone – co tu kryć! – bo choć kochamy nasze pociechy nad życie, każdy potrzebuje odrobiny przestrzeni do odpoczynku i chwili tylko dla siebie. Zwykle ładowałyśmy „mamuśkowe baterie” na comiesięcznych spotkaniach, jednak te – mimo poluzowania większości obostrzeń związanych z koronawirusem – wciąż nie mogą odbyć się w znanej od 9 lat formule. I właśnie dlatego powstał projekt „Klub Mamuśki online”, czyli cykl kreatywnych spotkań, które pozwolą nam zdobyć nowe umiejętności, odkryć pasje czy zakurzone talenty…w domu!

 

W pięć wyjątkowych wieczorów 20 mam zakwalifikowanych do projektu (decyduje kolejność zgłoszeń) weźmie udział w warsztatach, podczas których wykonają zapachowe mydełka, ekologiczne kosmetyki, urocze lampiony, makramy czy praktyczne akcesoria z wykorzystaniem techniki decoupage. Wirtualne zajęcia prowadzić będą inspirujący eksperci, a niezbędne materiały trafią prosto do domu każdej uczestniczki – tego jeszcze u nas nie było!

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Zapisy ruszają w czwartek 18.06. 2020, a link do formularza zgłoszeniowego pojawi się o godz.10.00 na https://www.facebook.com/klubmamuski – nie przegapcie!

Projekt jest finansowany ze środków Gminy Wrocław, www.wroclaw.pl