fbpx

Wazony pełne kwiatów, czyli ostatnie spotkanie w tym roku szkolnym dla mam i dzieci

,

Czerwcowe spotkanie dla mam i dzieci:

Data: 6.06.2022, wtorek, godz.17.30-19.00

Miejsce: Park Szczytnicki, ul. M. Kopernika (koło Dębu Henryka)

Temat: Wazony pełne kwiatów, czyli ostatnie spotkanie w tym roku szkolnym dla mam i dzieci

Prowadząca: Barbara Becella-Maćkowiak. W tym roku po raz 13 obchodziła Dzień Mamy. Ma dwie córki.
Jest właścicielką pracowni florystycznej „Klucz do ogrodu”. W swojej pracy tworzy kompozycje z kwiatów żywych i suszu, dekoracje do domu. Po jej wizycie balkony i ogrody są pełne roślin. Prowadzi warsztaty związane z naturą i roślinami, zarówno dla dorosłych jak i dzieci.
www.kluczdoogrodu.pl
www.fb.com/kluczdoogrodu
www.instagram.com/kluczdoogrodu

Opis spotkania: Czerwiec pachnie kwiatami i zachwyca kolorami natury. Dlatego zapraszamy Was na łąkę! W pięknych okolicznościach przyrody będziemy tworzyć kartonowe wazony pełne kwiatów, ćwicząc tym samym motorykę małą oraz sztukę kompozycji. A gotowe dzieła zabierzemy oczywiście do domu 🙂
Przynosimy ze sobą dobry humor, chęć do wspólnego działania i NOŻYCZKI, a także kocyk lub poduszki, aby usiąść na trawie. Przydadzą się też przekąski – w końcu będzie to nasze piknikowo-warsztatowe spotkanie na zakończenie roku szkolnego!

ZAPISY: Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz:https://forms.gle/sBWbrYsnapef5ajTA
Kliknij link lub skopiuj go do przeglądarki, uzupełnij i wyślij do nas.

UWAGA! Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc na spotkaniu jest ograniczona – o przyjęciu na listę decyduje kolejność zgłoszeń. Jeśli z ważnych przyczyn losowych nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, prosimy o jak najszybszą informację, aby umożliwić uczestnictwo kolejnej zainteresowanej mamie z listy rezerwowej.

Umiejętności

Opublikowano w dniu

29 maja 2023