fbpx
Papierowa uliczka, czyli wakacyjne inspiracje

Papierowa uliczka, czyli wakacyjne inspiracje

Jakie macie patenty na „stacjonarne” wakacyjne chwile? Bo nie da się (choć pewnie nasze dzieci mają inne zdanie ???? ) siedzieć całą dobę w basenie albo skakać po falach. Czasem trzeba zrobić przerwę „na kocyku” i schować pod parasolem przed palącym słońcem.

Nam z pomocą przychodzą wtedy książki, gry – najczęściej proste, karciane, bez skomplikowanych plansz i gubiących się w piasku pionków, a także wszystkie zabawy językowe, intelektualne. I garść tych ostatnich dziś chcemy Wam zostawić w ramach inspiracji.

  • USTALANKI, CZYLI ŁAMIGŁÓWKI LOGICZNE DLA DZIECI to 21 zestawów wspomagających koncentrację, umiejętność logicznego myślenia, czytania ze zrozumieniem.
  • PARA BUCH, GŁOWA W RUCH – kreatywne karty pracy, czyli twórcze myślenie dla dzieci od 9 roku życia. Gdy słowne, zadania logiczne czy wyzwania rysunkowe – co będzie dla Was najciekawsze?
  • CZAS NA SUDOKU, czyli coś dla fanów matematyki. W środku znajdziecie 32 sudoku o trzech poziomach trudności, rozwiązania oraz garść wskazówek wraz z ilustracjami.

Do tego TURLANKI, czyli trening umiejętność rysowania, wspomagający koncentrację, spostrzegawczość i odwzorowywanie, rodzinne UZUPEŁNIANKI. Wszystko to w https://papierowauliczka.pl/sklep/, której produkty dosłownie nas urzekły! Przemyślane, z przepiękną szatą graficzną, dostosowane do wieku i kreatywnego mózgu kilkulatka– widać, że autorką jest mama ????Na kocyku, w deszczowy dzień albo pochmurne popołudnie sprawdzą się idealnie! Wszystkie do samodzielnego druku, więc i cena, w porównaniu do konkurencyjnych produktów, bardzo atrakcyjna!

Leżaki NIE TYLKO dla mamy

Leżaki NIE TYLKO dla mamy

Co ma wspólnego mama z leżakiem? To oczywiste – mama na URLOPIE (jak sama nazwa wskazuje!) odpoczywa, pije kawkę, śpi albo chodzi na spacerki. Po części jest to prawda..ale jak wygląda rzeczywistość, wiemy tylko my 🙂

Żeby więc mama miała na czym odpoczywać na tym URLOPIE, pić gorącą (zawsze!) kawę, czytać ulubione książki, kiedy maluszek słodko śpi, budząc się TYLKO na kamienie 🙂 mamy prezent idealny – leżak! Personalizowany leżak dla ukochanej mamy z jej imieniem będzie doskonałym pomysłem na Dzień Matki! Przepiękne wzory oraz hasła, które za każdym razem wywołują uśmiech na twarzy – zobaczcie same, naprawdę jest w czym wybierać: https://lezakipersonalizowane.pl/product-category/lezaki/na-dzien-mamy/

Ale na stronie https://lezakipersonalizowane.pl/ znajdziecie leżaki nie tylko dla mamy! Są leżaki dla maluchów, na rocznicę ślubu, dla ulubionych dziadków, z okazji 40 urodzin czy Dzień Nauczyciela – każdy można wykonać według własnego projektu i zgodnie z preferencjami przyszłego właściciela.