fbpx

Akademia Pana Kleksa na żywo

, ,

Filmowe i muzyczne gwiazdy wystąpią w Akademii Pana Kleksa na żywo. Trasa startuje już 24 lutego!

 

Z kinowego ekranu do największych hal widowiskowych w Polsce – zobacz filmowe i muzyczne gwiazdy związane z najnowszą wersją „Akademii Pana Kleksa” podczas spektakularnego multimedialnego widowiska, które zawita do siedmiu miast w Polsce. W sprzedaży są specjalne pakiety biletów dla rodzin w niższych cenach.

 

Dwa miesiące po kinowej premierze „Akademii Pana Kleksa” – nowej, zachwycającej ekranizacji bajki Jana Brzechwy w reżyserii Macieja Kawulskiego – znany z niej magiczny świat, pełen fantastycznych postaci i porywających przygód, będzie mieć swój ciąg dalszy w spektakularnym wydaniu na żywo. Już 24 lutego w Atlas Arenie w Łodzi startuje Akademia Pana Kleksa – Muzyczna Szkoła Wyobraźni i do końca kwietnia odwiedzi jeszcze sześć innych miast oraz największych hal widowiskowych w Polsce.

 

Na widzów w Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Trójmieście, Krakowie i Katowicach czekają spektakle z mnóstwem wizualnych oraz muzycznych niespodzianek, przygotowane w specjalnej, koncertowej formule. Poza dużą porcją zabawy i edukacji dla całej rodziny, każde widowisko będzie okazją do spotkania na żywo aktorów, którzy wzięli udział w realizacji najnowszej części filmu.

 

Do Akademii Pana Kleksa na żywo – Muzycznej Szkoły Wyobraźni zaprosi nas znana z dużego ekranu Ada Niezgódka, czyli Antonina Litwiniak. W ekscytującą podróż do krainy kreatywności i magii zabierze nas także Sebastian Stankiewicz, czyli filmowy Ptak Mateusz. Obok nich na scenie wystąpią jeszcze m.in. Daniel Walasek – Książę Vincent, Konrad Repiński – Albert oraz Jana Jachimek – grająca jako Serdel. Będą też muzyczne gwiazdy – znani z towarzyszącej premierze „Akademii Pana Kleksa” piosenki „Do gwiazd” – Carla Fernandes i Oskar Cyms.

 

To nie koniec zaplanowanych na trasie atrakcji i gości… Wszystkie widowiska przygotowano z myślą o widzach w każdym wieku – zarówno rodzice, jak i dzieci, młodzież i dziadkowie, znajdą na żywo wiele okazji do zabawy i uruchomienia własnej wyobraźni. Akademia Pana Kleksa na żywo – Muzyczna Szkoła Wyobraźni to multimedialne widowisko w nowym wydaniu, łączące grę aktorską, magię i muzykę w formie, jakiej jeszcze w Polsce nie było.

 

W celu zapewnienia jak najlepszej rozrywki całym rodzinom, organizatorzy przygotowali pakietów rodzinnych, dzięki którym można nabyć bilety na wydarzenie w niższych cenach. Specjalny rabat czeka również dla szkół – wszystkie informacje można uzyskać na stronie z oficjalną sprzedaż eBilet:  https://www.ebilet.pl/rodzina/widowiska/pan-kleks-na-zywo.

 

Akademia Pana Kleksa na Żywo – Muzyczna Szkoła Wyobraźni

 

24.02 – Łódź, Atlas Arena

02.03 – Wrocław, Hala Stulecia

16.03 – Poznań, MTP Pawilon 3A

24.03 – Warszawa, COS Torwar

13.04 – Gdańsk/Sopot, ERGO ARENA

20.04 – Kraków, TAURON Arena

27.04 – Katowice, Spodek

 

Oficjalna strona wydarzenia: https://www.kleksnazywo.pl

Dołącz na Facebooku: https://www.facebook.com/akademiapanakleksanazywo

Polub na Instagramie: https://www.instagram.com/kleksacademy_official/

 

Umiejętności

Opublikowano w dniu

24 stycznia 2024