fbpx

Czerwiec pachnie kwiatami i zachwyca kolorami natury. Dlatego zapraszamy Was na łąkę! W pięknych okolicznościach przyrody będzie tworzyć kartonowe wazony pełne kwiatów, ćwicząc tym samym motorykę małą oraz sztukę kompozycji. A gotowe dzieła zabierzemy oczywiście do domu 🙂 Przynosimy ze sobą dobry humor, chęć do wspólnego działania i NOŻYCZKI, a także kocyk lub poduszki, aby usiąść na trawie. Przydadzą się też przekąski – w końcu będzie to nasze piknikowo-warsztatowe spotkanie!

7 czerwca 2022, (wtorek) godz.17.30-19.00
Miejsce: Park Szczytnicki, ul. M. Kopernika (Dąb Henryka)

Prowadząca: Barbara Becella-Maćkowiak. W tym roku po raz 12 obchodziła Dzień Mamy. Ma dwie córki. Jest właścicielką pracowni florystycznej „Klucz do ogrodu”. Na co dzień tworzy kompozycje z kwiatów żywych i suszu, dekoracje do domu.  Prowadzi warsztaty związane z naturą i roślinami, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. www.kluczdoogrodu.pl, www.fb.com/kluczdoogrodu, www.instagram.com/kluczdoogrodu

ZAPISY: Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz: https://forms.gle/txAXGcVZVVjGtGZU8

UWAGA! Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc na spotkaniu jest ograniczona – o przyjęciu na listę decyduje kolejność zgłoszeń. Jeśli z ważnych przyczyn losowych nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, prosimy o jak najszybszą informację, aby umożliwić uczestnictwo kolejnej zainteresowanej mamie z listy rezerwowej.