fbpx

Interaktywny plac zabaw, czyli mamuśki w PIXEL XL

,

Data: 24.01.2023, wtorek, godz. 19.00-21.00
(spotykamy się przed wejściem o godz. 18.55 – prosimy o punktualność, nie możemy czekać)

Miejsce: PIXEL XL, ul. Świdnicka 12, 50-068 Wrocław

Pixel XL to nowe miejsce na wrocławskiej mapie rozrywki. Interaktywne maty stworzone z kafli, które są polami do gry sprawią, że przeżyjecie doskonałe chwile w gronie przyjaciół lub z całą rodziną, bowiem w zabawie mogą brać udział już 4-latki! Autorski projekt, nowoczesny lokal o powierzchni 300 m2 i emocjonująca rywalizacja, czyli gwarancja niezapomnianych wrażeń. Więcej informacji dostępnych jest na: https://pixel-xl.com/, https://www.facebook.com/pixelxlpoland

Formuła spotkania: zabawa na interaktywnym placu zabaw

Opis:  Pixel XL to zabawa inna niż wszystkie! A jak zabawa, to najlepiej z Klubem Mamuśki! Na styczniowe spotkanie zapraszamy Was do nowego miejsca na mapie Wrocławia, gdzie będziecie miały okazję doświadczyć analogowej rozrywki na cyfrowym poziomie. To doskonała propozycja dla każdego fana gier zręcznościowych, logicznych i planszowych, a wiemy, że takich w naszym klubie nie brakuje. Będzie więc duuuuuuży plac zabaw – tym razem tylko dla nas, dzieci i ich foremki zostają w domu ? – oraz mamusiowa integracja przy filiżance kawy lub herbaty.

UWAGA: sugerujemy wygodny ubiór, gramy w obuwiu zmiennym lub w skarpetkach antypoślizgowych (jeśli ktoś nie dysponuje, można kupić za 10 zł). Na miejscu dostępny jest bar, a w nim kawa, herbata, napoje bezalkoholowe oraz popcorn i nachosy. Jak zawsze za napoje/przekąski każda mama płaci we własnym zakresie.

Zapisy: Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz: https://forms.gle/vgZ4ZWixfr2esyxR8

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale prosimy o odpowiedzialność i przemyślane zapisy.
Liczba miejsc na spotkaniu jest ograniczona – o przyjęciu na listę decyduje kolejność zgłoszeń. Doceniajmy życzliwość naszych Partnerów, którzy przekazują bezpłatne bilety. Dlatego jeśli z ważnych przyczyn losowych nie będziesz mogła wziąć udziału w spotkaniu, prosimy o jak najszybszą informację, aby umożliwić uczestnictwo kolejnej zainteresowanej mamie z listy rezerwowej.

Umiejętności

Opublikowano w dniu

12 stycznia 2023