fbpx
Akademia Pana Kleksa na żywo

Akademia Pana Kleksa na żywo

Filmowe i muzyczne gwiazdy wystąpią w Akademii Pana Kleksa na żywo. Trasa startuje już 24 lutego!

 

Z kinowego ekranu do największych hal widowiskowych w Polsce – zobacz filmowe i muzyczne gwiazdy związane z najnowszą wersją „Akademii Pana Kleksa” podczas spektakularnego multimedialnego widowiska, które zawita do siedmiu miast w Polsce. W sprzedaży są specjalne pakiety biletów dla rodzin w niższych cenach.

 

Dwa miesiące po kinowej premierze „Akademii Pana Kleksa” – nowej, zachwycającej ekranizacji bajki Jana Brzechwy w reżyserii Macieja Kawulskiego – znany z niej magiczny świat, pełen fantastycznych postaci i porywających przygód, będzie mieć swój ciąg dalszy w spektakularnym wydaniu na żywo. Już 24 lutego w Atlas Arenie w Łodzi startuje Akademia Pana Kleksa – Muzyczna Szkoła Wyobraźni i do końca kwietnia odwiedzi jeszcze sześć innych miast oraz największych hal widowiskowych w Polsce.

 

Na widzów w Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Trójmieście, Krakowie i Katowicach czekają spektakle z mnóstwem wizualnych oraz muzycznych niespodzianek, przygotowane w specjalnej, koncertowej formule. Poza dużą porcją zabawy i edukacji dla całej rodziny, każde widowisko będzie okazją do spotkania na żywo aktorów, którzy wzięli udział w realizacji najnowszej części filmu.

 

Do Akademii Pana Kleksa na żywo – Muzycznej Szkoły Wyobraźni zaprosi nas znana z dużego ekranu Ada Niezgódka, czyli Antonina Litwiniak. W ekscytującą podróż do krainy kreatywności i magii zabierze nas także Sebastian Stankiewicz, czyli filmowy Ptak Mateusz. Obok nich na scenie wystąpią jeszcze m.in. Daniel Walasek – Książę Vincent, Konrad Repiński – Albert oraz Jana Jachimek – grająca jako Serdel. Będą też muzyczne gwiazdy – znani z towarzyszącej premierze „Akademii Pana Kleksa” piosenki „Do gwiazd” – Carla Fernandes i Oskar Cyms.

 

To nie koniec zaplanowanych na trasie atrakcji i gości… Wszystkie widowiska przygotowano z myślą o widzach w każdym wieku – zarówno rodzice, jak i dzieci, młodzież i dziadkowie, znajdą na żywo wiele okazji do zabawy i uruchomienia własnej wyobraźni. Akademia Pana Kleksa na żywo – Muzyczna Szkoła Wyobraźni to multimedialne widowisko w nowym wydaniu, łączące grę aktorską, magię i muzykę w formie, jakiej jeszcze w Polsce nie było.

 

W celu zapewnienia jak najlepszej rozrywki całym rodzinom, organizatorzy przygotowali pakietów rodzinnych, dzięki którym można nabyć bilety na wydarzenie w niższych cenach. Specjalny rabat czeka również dla szkół – wszystkie informacje można uzyskać na stronie z oficjalną sprzedaż eBilet:  https://www.ebilet.pl/rodzina/widowiska/pan-kleks-na-zywo.

 

Akademia Pana Kleksa na Żywo – Muzyczna Szkoła Wyobraźni

 

24.02 – Łódź, Atlas Arena

02.03 – Wrocław, Hala Stulecia

16.03 – Poznań, MTP Pawilon 3A

24.03 – Warszawa, COS Torwar

13.04 – Gdańsk/Sopot, ERGO ARENA

20.04 – Kraków, TAURON Arena

27.04 – Katowice, Spodek

 

Oficjalna strona wydarzenia: https://www.kleksnazywo.pl

Dołącz na Facebooku: https://www.facebook.com/akademiapanakleksanazywo

Polub na Instagramie: https://www.instagram.com/kleksacademy_official/

 

Magic Show, czyli festiwal magii we Wrocławiu

Magic Show, czyli festiwal magii we Wrocławiu

Daj się ponieść temu, co nierealne!

Kiedy? 25-26 listopada 2023 (sobota/niedziela)
Gdzie? Tarczyński Arena, Wrocław
O której? sobota: od 10:00 do 19:00, niedziela: od 10:00 do 18:00
Gdzie można nabyć bilety? https://bit.ly/BILETY_MagicShock

Więcej informacji na: https://magicshock.pl https://www.facebook.com/festiwalmagii

 

ŚWIATOWA PREMIERA
We Wrocławiu, na stadionie Tarczyński Arena powstanie ogromne, magiczne miasto! Kiedy do niego wejdziesz, nie będziesz mógł uwierzyć własnym oczom. To tutaj niemożliwe stanie się możliwe, a Ty już nie będziesz wiedział, co jest prawdą, a co iluzją! Na własnej skórze poczujesz, czym są czary i wreszcie odkryjesz nieznany świat pełen nadzwyczajnych możliwości!

MagicShock to oszołamiające, wielowymiarowe show, które rozbudza wyobraźnię do granic możliwości. Zaskakuje, inspiruje, a przede wszystkim dostarcza wspaniałą rozrywkę dla całej rodziny.

Oderwij się od codzienności i zanurz się w naszej fantastycznej opowieści. Dzięki innowacyjnej strukturze Festiwalu, po raz pierwszy nie będziesz tylko biernym widzem, a momentalnie staniesz się jego uczestnikiem.

Magię poczujesz dzięki spektakularnej wystawie w wyjątkowej scenografii, którą w aktywny sposób będą współtworzyć znakomici artyści. Dopełnieniem całego wydarzenia, będą widowiskowe występy na Festiwalowej Scenie, nietypowe warsztaty dla dorosłych i dzieci, strefa magicznych targów oraz moc innych atrakcji, które musimy jeszcze zachować dla Was w tajemnicy!

Zapraszamy do Multikina

Zapraszamy do Multikina

Z radością informujemy, że wracamy do regularnej współpracy z Multikinem we Wrocławiu. Będą konkursy, zapowiedzi premier, będzie dużo nowości na wielkim ekranie dla dużych i małych – nie możemy się już doczekać! Zaglądajcie na naszego Facebooka i do repertuaru kina na: https://multikino.pl/repertuar/wroclaw-pasaz-grunwaldzki, bo gwarantujemy, że czeka na Was sporo filmowych niespodzianek.