fbpx

Magic Show, czyli festiwal magii we Wrocławiu

, ,

Daj się ponieść temu, co nierealne!

Kiedy? 25-26 listopada 2023 (sobota/niedziela)
Gdzie? Tarczyński Arena, Wrocław
O której? sobota: od 10:00 do 19:00, niedziela: od 10:00 do 18:00
Gdzie można nabyć bilety? https://bit.ly/BILETY_MagicShock

Więcej informacji na: https://magicshock.pl https://www.facebook.com/festiwalmagii

 

ŚWIATOWA PREMIERA
We Wrocławiu, na stadionie Tarczyński Arena powstanie ogromne, magiczne miasto! Kiedy do niego wejdziesz, nie będziesz mógł uwierzyć własnym oczom. To tutaj niemożliwe stanie się możliwe, a Ty już nie będziesz wiedział, co jest prawdą, a co iluzją! Na własnej skórze poczujesz, czym są czary i wreszcie odkryjesz nieznany świat pełen nadzwyczajnych możliwości!

MagicShock to oszołamiające, wielowymiarowe show, które rozbudza wyobraźnię do granic możliwości. Zaskakuje, inspiruje, a przede wszystkim dostarcza wspaniałą rozrywkę dla całej rodziny.

Oderwij się od codzienności i zanurz się w naszej fantastycznej opowieści. Dzięki innowacyjnej strukturze Festiwalu, po raz pierwszy nie będziesz tylko biernym widzem, a momentalnie staniesz się jego uczestnikiem.

Magię poczujesz dzięki spektakularnej wystawie w wyjątkowej scenografii, którą w aktywny sposób będą współtworzyć znakomici artyści. Dopełnieniem całego wydarzenia, będą widowiskowe występy na Festiwalowej Scenie, nietypowe warsztaty dla dorosłych i dzieci, strefa magicznych targów oraz moc innych atrakcji, które musimy jeszcze zachować dla Was w tajemnicy!

Umiejętności

Opublikowano w dniu

21 listopada 2023