fbpx

Będę YouTuberem!

, ,

Data: 27.02.2024, wtorek, godz. 17.30-19.30

Miejsce: Cafe Równik, ul. Jedności Narodowej 47 we Wrocławiu CAFERÓWNIK

  • Jak zacząć przygodę z YouTube?
  • Jak zrobić to z zerowym budżetem i czy faktycznie na YouTube można zarabiać?
  • Jakie są zasady bezpieczeństwa w Internecie?
  • Jak w praktyce wygląda prowadzenie kanałów w social mediach (Youtube, Instagram, Facebook, Tiktok)?
  • Jakie są plusy i minusy z „życia w Internecie”?

oraz garść praktyki, czyli pierwsze kroki w tworzeniu materiałów filmowych telefonem. Będą podstawy nagrywania wideo smartfonem (wybór odpowiedniego sprzętu, ustawienia aparatu, zasady kompozycji wideo), a także wprowadzenie do edycji wideo na telefonie (wybór programu, importowanie i organizowanie materiałów, podstawowe i darmowe narzędzia, zarządzanie pamięcią w telefonie, rozmiary plików, itp.)

Takiego spotkania w Klubie Mamuśki jeszcze nie było! Tym razem – w ramach cyklu mama + maluszek – zapraszamy nieco większe „maluszki”. Te, które już zainteresowały się światem YouTube, chcą poznać jego sekrety i posiadają swój telefon.

Prowadzenie: Monika Pham. Twórca cyfrowy, freelacerka. Producentka kanału edukacyjnego dla dzieci „Oliwier Uczy Dzieci” facebook.com/pg/oliwieruczydzieci, www.youtube.com/@oliwieruczydzieci CEO w VIDEO EDUCATION MEDIA. Pasjonatka rozwoju osobistego, podróży małych i dużych oraz dobrej książki. Kochająca mama Amelii i Oliwiera, żona wietnamskiego karateki.

Formuła spotkania: garść teorii i szczypta praktyki

Zapisy: zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz:  https://forms.gle/CYV71P1j4aq81sjeA
Kliknij w link lub skopiuj link do przeglądarki i uzupełnij.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale prosimy o odpowiedzialność i przemyślane zapisy. Liczba miejsc na spotkaniu jest ograniczona – o przyjęciu na listę decyduje kolejność zgłoszeń!

Umiejętności

Opublikowano w dniu

15 lutego 2024