fbpx

Gra terenowa w Forcie Przygody

, ,

Data: 03.10.2023, wtorek, godz. 17.00-18.30

Miejsce: Fort Przygody, ul. Redycka 77, Wrocław

Wjazd samochodem do Fortu Przygody jest możliwy tylko od ul. Redyckiej. Jadąc od ul. Sołtysowickiej, za pętlą autobusową 116 (będzie po lewej stronie) w stronę ul. Kamieńskiego od razu za zakończeniem płotu FONBUD skręcamy w prawo na teren dawnych poligonów wojskowych. Drogą brukową prosto 800 m według drogowskazów Fort Przygody. Jadąc od ul. Kamieńskiego, skręcamy w lewo przed płotem Fonbud (widać banery kierunkowe).

Prowadzący: animatorzy Centrum Animacji Skakanka z Magdą Pałuk na czele
https://www.animacjeskakanka.pl/  

Formuła spotkania: gra terenowa, a potem ognisko z kiełbaskami

Opis: Rozpoczynamy nowy sezon naszych spotkań mama+dziecko. Zaczynamy od przygody w Forcie Przygody – miejscu dobrze nam już znanym ???? „Poszukiwanie Ziemniaka” to dynamiczna gra terenowa, która wymaga od uczestników nie tylko sprytu i zwinności, ale także zdolności do współpracy i kreatywnego myślenia. Uczestnicy wyruszą na poszukiwanie specjalnych punktów, rozwiążą zagadki i wykonają zadania, aby zdobyć punkty na karcie punktowej. Celem jest odnalezienie wszystkich punktów w jak najkrótszym czasie i wykonanie zadań.

UWAGA!  Zabieramy ze sobą kiełbaski na ognisko i wszystkie inne potrzebne produkty (napoje, talerzyki, sztućce itp.)

Zapisy: zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz:

Kliknij w link lub skopiuj link do przeglądarki i uzupełnij: https://forms.gle/k6TNmriQpN2z3SebA

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale prosimy o odpowiedzialność i przemyślane zapisy.

Liczba miejsc na spotkaniu jest ograniczona – o przyjęciu na listę decyduje kolejność zgłoszeń. Szanujmy hojność naszych Partnerów – nie chcemy, aby jakiekolwiek miejsce się zmarnowało.

Umiejętności

Opublikowano w dniu

21 września 2023