fbpx

Podaj łapę. 100 pytań do behawiorysty.

, ,

Data: 26.10.2023, czwartek, godz. 19.30-22.00

Miejsce:
Cafe Równik
ul. Jedności Narodowej 47 we Wrocławiu
https://www.facebook.com/caferownik/

Dziecko i zwierzę domowe – czy to dobre połączenie? Pies czy kot? Jak wybrać rasę i czym kierować się podejmując tak ważną decyzję? Jak przygotować zwierzaka na powitanie nowego – szczególnie małego i nieustannie płaczącego –  członka rodziny? Jak budować relacje z czworonogami i odczytywać mowę ich ciała? To tylko niektóre tematy, które podejmiemy tym razem w mamusiowym kręgu. Zastanowimy się, co daje dziecku obecność zwierzaka w domu, jakie obowiązki może przejąć, na co na pewno zgodzić się nie możemy jako rodzice i jak sprawić, by wszystkim pod jednym dachem żyło się po prostu dobrze!

W behawioralne tajniki wprowadzi nas ekspertka: Iwona Rychold-Cempura, właścicielka marki Kreatywnie z psem, czyli https://www.facebook.com/KREAszkoleniepsow. Ale uspokajamy Was – na tapet wskoczą nie tylko psy!

Iwona Rychold-Cempura. Jestem opiekunką zwierzaków od zawsze, trenerką psów, ale przede wszystkim behawiorystką. Zajmuję się głównie psami z problemami behawioralnymi, a właściwie opieką i edukacją opiekunów. Prowadzę również hotel dla psów. Prywatnie jestem matką 2 dzieci, a także żoną człowieka, długo „nieświadomego” potrzeby dzielenia domu z 2 psami i 4 kotami.

Zapisy: zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz: https://forms.gle/qPDpE55ossupyZhs7
Kliknij w link lub skopiuj link do przeglądarki i uzupełnij.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale prosimy o odpowiedzialność i przemyślane zapisy.
Liczba miejsc na spotkaniu jest ograniczona – o przyjęciu na listę decyduje kolejność zgłoszeń!

 

Umiejętności

Opublikowano w dniu

20 października 2023