fbpx

Kryzys – szansa czy zagrożenie?

, ,

LISTOPADOWE SPOTKANIE DLA MAM

Data: 23.11.2023, czwartek, godz. 19.00-22.00

Miejsce:
Rodzinkowo
ul. Jesionowa 35/1 we Wrocławiu
https://rodzinkowo.eu/
https://www.facebook.com/rodzinkowowroclaw/

Opis: Czym jest kryzys i jak go rozpoznać? Jakie są rodzaje, fazy i cechy charakterystyczne kryzysów? Jakie emocje oraz zachowania im towarzyszą? Kogo dotyczą i co zrobić, gdy już się pojawią w naszym życiu? Czy kryzys jest zagrożeniem czy jednak szansą na rozwój? O kryzysach (nie tylko) jesiennych porozmawiamy z naszym ekspertem podczas listopadowego spotkania Klubu Mamuśki.

Prowadząca: dr n. med. Olga Kurnatowska-Stefaniak. Absolwentka psychologii na kierunku psychologia kliniczna. Ukończyła studia podyplomowe z pedagogiki ogólnej, a następnie obroniła doktorat na Uniwersytecie Medycznym oraz 4-letnią specjalizację z psychologii klinicznej. Pracowała m.in. w szpitalu klinicznym, szkole podstawowej, poradni psychologiczno-pedagogicznej, poradni zdrowia psychicznego i prywatnym gabinecie. Od 2017 roku prowadzi Rodzinkowo – Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologiczno-Pedagogicznego.

Formuła spotkania: prelekcja, dyskusja

Zapisy: zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz: https://forms.gle/G28a1mbH4SeyQmJX8

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale prosimy o odpowiedzialność i przemyślane zapisy. Liczba miejsc na spotkaniu jest ograniczona – o przyjęciu na listę decyduje kolejność zgłoszeń!

 

Umiejętności

Opublikowano w dniu

6 listopada 2023