fbpx

Ratunku! Na pomoc! Decluttering w praktyce.

, ,
Wiecie, czym jest decluttering i jaki wpływ na codzienne funkcjonowanie ma organizacja przestrzeni? Jesteśmy przekonane, że ten temat przyda się każdej mamie, bo bałagan, który będzie wątkiem wiodącym oraz różnice między porządkowaniem a sprzątaniem są nam szczególnie bliskie, prawda?
Porozmawiamy o tym, jak odpowiedzialnie pozbywać się niepotrzebnych rzeczy, co robić z pracami plastycznymi dzieci, wakacyjnymi pamiątkami, górą „niezbędnych” zabawek czy za małymi już ubrankami naszych pociech. Będzie też o minimalizmie – zastanowimy się, czy faktycznie trzeba wyrzucić większość przedmiotów, by cieszyć się uporządkowanym domem. Będą przykłady z życia, praktyczne triki i garść podpowiedzi naszej ekspertki, które z pewnością pomogą nam zapanować nad naszym „M”, niezależnie od jego metrażu.

 

Prowadząca: Magdalena Kornacka, czyli PROFESJONALNA ORGANIZATORKA PRZESTRZENI. Certyfikowana absolwentka kursu Agnieszki Witkowskiej  „Architektura Porządku PRO” oraz „Personal Shopper. Stylizacja Kobieca” Zosi Kulewicz. Na co dzień pomaga klientkom w porządkowaniu ich domów, a tym samym doradza, jak odzyskać czas, przestrzeń i  pieniądze. Uczy dokonywać rozsądnych zakupów oraz odpowiedzialnie pozbywać się niepotrzebnych rzeczy.  Udziela konsultacji declutteringowo-organizacyjnych, wspiera przy przeprowadzkach, przeglądzie szaf, a także pomaga porządkować przestrzeń domową lub biurową.

Więcej informacji znajdziecie na: https://www.magdalenakornacka.pl/

Formuła spotkania: wykład, przykłady z życia, praktyczne triki i garść sprawdzonych podpowiedzi!

Zapisy: zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz: https://forms.gle/3gpCsyGLfARJzX4h6
Kliknij w link lub skopiuj link do przeglądarki i uzupełnij.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale prosimy o odpowiedzialność i przemyślane zapisy.
Liczba miejsc na spotkaniu jest ograniczona – o przyjęciu na listę decyduje kolejność zgłoszeń!

Umiejętności

Opublikowano w dniu

12 stycznia 2024